Titulná strana / Homepage
e-mail / heslo    
   
   
   
nový užívateľ? Registrácia   
zabudnuté heslo   
   
 

 

Výsledky predchádzajúcich ročníkov

  2018

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

  2017

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Członkowska Barbara AISZA u Gagi Poland PL 5,0 120,62 54

2. Cabadajová Michaela A3CH Goldjump Aus. Simply the Best Agility Allstars Bratislava SK 0,06 139,21 48

3. Šebková Lucie Adélka ULI z Říčan Psí Škola Od Svaté Lucie CZ 10,00 124,71 36


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Magnoli Klimešová Martina Irhaberki Csimota Kiki Amonra CZ 0,00 107,72 68

2. Kolevová Martina Grip Ťapka AK Lazany SK 10,63 139,74 36

3. Dušková Julie Brown Beauty z Lodice GrantAgility CZ 105,00 184,52 34


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Shadow Of Aire Iris Ikea AK Skiper Bratislava SK 100,00 168,12 43

2. Gábor Csermely Ussona Bohemia Alké Bergarac HU 5,00 110,87 28

3. Zvonková Jana Breena z Vandalky Amonra CZ 20,00 114,28 26


  2016

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Finále SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri AK Skiper BA SR 0 38,46

2. Fürstlová Lenka Bungee Nexee z Elsameru - ČR 0 39,59

3. Odnogova Barbora Gia RSDC SR 0 39,78


Finále MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Neumann Peter Darius Tantum Auri AK Skiper BA SR 0 47,60

2. Kollmann Manuela Timo ÖHV Berndorf A 5 41,09

3. Puldová Šárka Never Give Up Koryfej OSA Dingo ČR 10 42,20


Finále LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Shadow Of Aire Fiona Fly AK Skiper BA SR 0 34,07

2. Růžičková Radana Aready Bohemia Grant Psí Škola Na Ostrově Brno ČR 0 36,14

3. Vaškebová Martina Debby Ferenčík Psí Škola Na Ostrově Brno ČR 0 36,25


Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Cabadajová Michaela Goldjump Aus. Simply the Best ARP Dog Team SR 1,41 86,41 25

2. Heitmann Jens Borderline Country Hero ÖRV HSV Donaustadt A 200,00 235,50 25

3. Kandrová Silvia Aylin Von Chirlitz ŠK Severan SR 3,41 90,29 21


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Puldová Šárka Never Give Up Koryfej OSA Dingo ČR 5 80,41 37

2. Kósa Edina Diamond Starlight Pierre All For Dog Vydrany SR 11,86 93,59 30

3. Kolevová Grétka Ebby Daisy World AK Lazany SR 7,70 89,70 24


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Shadow Of Aire Fiona Fly AK Skiper BA SR 10 65,73 29

2. Vaškebová Martina Debby Ferenčík Psí Škola Na Ostrově Brno ČR 10 71,82 20

3. Růžičková Radana Aready Bohemia Grant Psí Škola Na Ostrově Brno ČR 100 131,70 20


  2015

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Finále SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri AK Skiper BA SR 0 37,93

2. Podjed Maruša Nancy Blue von Karntnerland Agility Ilirija SLO 0 39,35

3. Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri AK Skiper BA SR 0 40,46


Finále MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Srebrić Maša Ajiram Alli Sava KOSSP Zagreb CRO 0 38,84

2. Jančovičová Anita Charlotte Isabell Harisson Agility Dobrý pes SR 0 46,08

3. Kolevová Martina Grip Ťapka AK Lazany SR 0 48,96


Finále LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alke Klub Agility FORT SR 0 34,19

2. Vakonič Pavol Shadow Of Aire Fiona Fly AK Skiper BA SR 0 34,55

3. Podjed Maruš Adorable Quick & Black Julia Agility Ilirija SLO 0 37,16


Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Podlipnik C. Katarina Beauty Power dogs Energy ŠKD Emona SLO 0 73,82 37

2. Neumann Peter Jackie AK Skiper BA SR 8,58 81,45 26

3. Harangozó Ágnes Rockó Rott Amanda KK Anička Košice SR 13,42 99,42 19


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Podlipnik C. Katarina Arkosligeti Kocos Sed ŠKD Emona SLO 0 67,17 40

2. Srebrić Maša Ajiram Alli Sava KOSSP Zagreb CRO 5 68,57 38

3. Kaiserová Jana Black Bee Chlupate stesti AK Skiper BA SR 2,98 84,05 23


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Ziolkowska Magdalena Hetton Grant Bohemia Alke Klub Agility FORT PL 0 63,75 43

2. Vakonič Pavol Shadow of Aire IRIS IKEA AK Skiper BA SR 0 68,69 22

3. Růžičková Radana Aready Bohemia Grant PŠ na Ostrově Brno ČR 100 134,3 20


  2014

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri AK Skiper BA SR 5 69,39 37

2. Votrubcova Klara Alexandr Kralovska Manta KK Šlapanice ČR 0 73,72 33

3. Hauser Sabrina Amber-Astra in Gold Austrian Spirit ÖRV Pottendorf A 0 73,18 27


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Kovac Tina POS Fortune Maker KD DUPLICA SLO 0 71,75 38

2. Hauser Sabrina Bessy von der Haunimühle ÖRV Pottendorf A 5 71,11 37

3. Přichystalová Veronika Charley Chip z Heřmanova dvora KK Zetor Brno ČR 0 77,25 30


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Liška Radovan Oress Rubínové srdce KK Zetor Brno ČR 0 63,75 40

2. Javor David Kute nebula from doggone borders KD Maribor SLO 0 68,69 35

3. Golab Iwona NNL Over Drive Odlotowe Psy PL 0 67,16 33


  2013

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Brandstetter Lisa Celebrita z Dablovy Studanky (Lynn) SVÖ Steyr Gleink A 0 70,7 43

2. Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri (Diana) AK Skiper BA SR 0 73,88 25

3. Zakotnik Dasa Jasenak Negresco (Katka) Agility Ilirija SLO 0 74,42 22


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Magnoli Klimešová Martina Irhaberki Csimota Kiki (Kiki) Amonra Čebín ČR 0 68,74 37

2. Maruszczak Roman EVOLUTION Willa Mora (Evoczek) ... PL 0 70,13 35

3. Dušková Julie Brown Beauty z Lodice (Chelsea) KK Komořany ČR 5 69,52 19


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Magnoli Carlo Edge des plaines du Minervois (Didi) Amonra Čebín ČR 0 71,52 40

2. Liška Radovan Amulet for Luck od Zlatonosné říčky (Laky) KK Zetor Brno ČR 0 71,72 32

3. Liška Radovan Oress Rubínové srdce (Ory) KK Zetor Brno ČR 100 133,8 18


  2012

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Konečná Martina Bugaboo the Little Bodyguard (Inch) Agility Camaro ČR 0 72,56 26

2. Antalová Miriama A3ch.Bellonka Metuje (J.C.) AK Nitra SR 100 139,24 25

3. Zakotnik Dasa Leangi Pima Bounce (Bones) KD Barje SLO 5 68,21 24


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Klimešová Martina Irhaberki Csimota Kiki (Kiki) Amonra Čebín ČR 0 65,47 38

2. Ács-Kövesi Ágnes Eppie from Golden Regia (Eppie) Béta Kutya Klub HU 0 70,11 28

3. Kovač Tina POS Fortune Maker (Ty) KD Barje SLO 5 68,3 24


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Bonač Polona Kiša Con Maige (Kiša) Agility Ilirija SLO 100 135,89 25

2. Smocek Jan Jet Rider Rubinove Srdce (Pipin) Tři sestry ČR 0 67,5 20

3. Kivilo Alar Never Never Land G (Tuffy) KOSSP Zagreb CRO 100 136,03 20

 

  2011

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
 Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Fried Hans Chili von der Haunimühle (Chili) ÖRV Pottendorf A 10 133,69 65

2. Zakotnik Dasa Jasenak Negresco (Katka) KD Barje SLO 5,5 146,83 59

3. Kwiecień-Maniewska Olga MIRANDA ze Sztormowej (SUNDAY) Extreme Dog PL 15 137,94 49


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Kovač Tina Prince of sunlight Fortune Maker (Ty) KD Barje SLO 5 130,67 65

2. Bonač Polona Ozugrato Buzavirag (Šja) Agility Ilirija SLO 100 194,51 61

3. Kemetmüller Ludmilla Chelsi - Gladys dark of Working County (Chelsi) ÖRV Am Riederberg A 5 155,86 48

10. Michalčíková Natália J Elien Elis Hunderlov (Elien) AK Skiper BA SR 47,13 171,32 22


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Čuček Matej Blair Witch Joy Ovcarska (Witch) Agility Ilirija SLO 100 196,93 50

2. Trbižan Neja Lars Lamar (Lar) KD Ljubljana SLO 20 129,11 37

3. Smoček Jan Pipin Rubinove Srdce (Pipin) Tři sestry ČR 105,62 202,19 37

29. Švábová Markéta J Bert (Bertík) ROSA Zlín ČR 27,5 180,76 4

 

  2010

 Jednotlivé behy - úplné výsledky
Súčty - úplné výsledky

Grand Prix SMALL

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Novak Susanne Agent Jack Black of Sprightliness (Jack) ÖGV Wiental A 100 194,84 55

2. Antalova Miriama Bellonka Metuje (-) AK Nitra SR 200 268,46 45

3. Vetráková Zuzana Baria Isis Malý Šúr (Isis) KK Blatné SR 20 144,39 42

8. Stančiaková Karin J Sunny AK Skiper BA SR 405,03 486,03 23


Grand Prix MEDIUM

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vaškebová Martina Sabastian z Černé Hlásky (Seban) PŠ na Ostrově Brno ČR 5 130,82 58

2. Zakotnik Daša Prince of Sunlight Fortune Maker (Ty) Agility Ilirija SLO 105 194,16 53

3. Wasserbauerová Martina Jessy Katmaj Opava ČR 5 138,9 42

13. Mrázová Nikol J Cleo z Panství Offenheim (Cleo) KK Valtice ČR 120,4 214,98 17


Grand Prix LARGE

Por.PsovodPesKlubKrajTBČasBody

1. Vaškebová Martina Cindy Ayky (Kessy) PŠ na Ostrově Brno ČR 100 190,37 54

2. Herendy Veronika Apache Amazing Shepherd of Aqua (Apache) Top Mancs HU 10 122,7 48

3. Korán Csaba Absolute Amazing Chaconne Macleod (Chaconne) Happy Dog HU 200 264,52 33

14. Pauler Petra J Celtic Soul Bunny (Bunny) Népszigeti kutyaiskola HU 112,49 206,3 13

 

  Agility klub SKIPER Bratislava, Mlynská 20, 900 44 Tomášov, www.skiper.sk